Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych, kreatywnych filmów ślubnych. Stawiamy na naturalność ujęć. Decydując się na współpracę z nami dostajecie gwarancję nie tylko jakości ale przede wszystkim wyczucia i smaku. Pracujemy tak by młoda para i ich goście nie czuli się skrępowani obecnością kamery. Zawsze staramy się oddać niepowtarzalny klimat, uczucia i emocje panujące w dniu ślubu.

Jesteśmy laureatami konkursu na najlepszego filmowca ślubnego w Polsce. W roku 2017 zajęliśmy trzecie miejsce w plebiscycie zorganizowanym przez Światowe Stowarzyszenie Filmowców Reportażowych WEVA. W sezonie 2020 wróciliśmy na podium konkursu, nagrodę otrzymaliśmy w kategorii Najlepszy kolorysta.

Nasze produkcje realizujemy przy użyciu kamer Panasonic Lumix GH5s. Taki sprzęt daje nam nieograniczone możliwości artystyczne dzięki wymiennym obiektywom, które dopasowujemy do każdej ze scen. Nauczeni doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z istoty wzajemnego zrozumienia podczas pracy, dlatego filmujemy wyłącznie w tym samym dwuosobowym zespole.

Dobra kamera czy zgrany zespół nie zapewni jednak pożądanego efektu bez dodatkowej stabilizacji obrazu. GLIDECAM lub GIMBAL używany do płynnych, dynamicznych ujęć gwarantuje miły dla oka efekt końcowy. Znakomitym uzupełnieniem naszych produkcji są ujęcia z powietrza.

W swojej pracy korzystamy z ledowych lamp światła ciągłego. Dzięki nim tworzymy niepowtarzalny klimat podczas pierwszego tańca i zabawy tanecznej. Nie korzystamy z lamp nakamerowych (nie świecimy po oczach).

Film to nie tylko obraz. Nawet najpiękniejsze kadry w towarzystwie dźwięku ubogiej jakości popsują wrażenia estetyczne. Dbamy o czysty i wyraźny dźwięk używając cyfrowych recorderów i wysokiej klasy mikrofonów.

Wszystkie te elementy są nadzwyczaj istotne – co w połączeniu z profesjonalnym montażem pozwala uzyskać niesamowity filmowy efekt atrakcyjny dla widza.

PAKIET CINEMA CLIPS

Pakiet skierowany do osób, które preferują nowe, artystyczne trendy w filmie ślubnym. Odejście od reportażowego standardu, zapewnia większą swobodę na planie. Już na etapie filmowania, operatorzy mogą pozwolić sobie na szukanie ciekawych, nietuzinkowych rozwiązań. W skład pakietu wchodzą dwa klipy, główny o długości maksymalnie ośmiu minut z dnia ślubu oraz plenerowy nagrywany innego dnia (2-3 minuty). Czas klipów uzależniony jest od pomysłu i miejsca sesji plenerowej. Podczas sesji tworzymy także, oddzielne kadry do klipu głównego.

PAKIET CINEMA

Podobnie jak w przypadku pakietu Cinema Clips, operatorzy mogą pozwolić sobie na szukanie ciekawych rozwiązań już na etapie filmowania. Krótki film doskonale sprawdzi się w przypadku ślubów plenerowych lub zagranicznych a także w przypadku kameralnych uroczystości. Pracujemy do godz 22.

PAKIET CINEMA PLUS

Plus w nazwie pakietu nie znalazł się przypadkowo. Jest to rozbudowana wersja pakietu Cinema. Film o długości 50-60 minut pokazuje wszystko co najważniejsze od przygotowań w domu rodzinnym do końca oczepin. Ciekawym elementem filmu są pojawiające się podczas wesela, wypowiedzi gości młodej pary. W pakiecie znajdą się także najważniejsze momenty oczepin.

PAKIET CLASSIC

Nasz najstarszy i ciągle najpopularniejszy wśród młodych par pakiet, przez lata przeszedł wiele modyfikacji i usprawnień. Jest to pełny reportaż od przygotowań w domu rodzinnym do końca oczepin. Film o długości 90-120 minut posiada wiele elementów, które pokazujemy w znacznej części z dźwiękiem „na żywo” (błogosławieństwo, bramy, kazanie, biesiadę za stołami, oczepiny).
Jeżeli planujecie duże wesele i lubicie wspólne rodzinne seanse, ten pakiet jest dla Was.

 


Pakiet
Cinema Clips
Cinema
Cinema Plus
Classic
Czas filmu głównego
5-8 minut
20-25 min
50-60 min
90-120 min
Czas pracy
- przygotowania
- ślub
- wesele (do godz 22)
- przygotowania
- ślub
- wesele (do godz 22)
- przygotowania
- ślub
- wesele (do końca oczepin)
- przygotowania
- ślub
- wesele (do końca oczepin)
Dwóch operatorów
TAK
TAK
TAK
TAK
Dron
TAK
TAK
TAK
TAK
Wywiady
NIE
NIE
TAK
NIE
Sesja plenerowa w dniu ślubu
TAK
TAK
NIE
NIE
Sesja narzeczeńska
TAK
NIE
NIE
NIE
Klip plenerowy w innym dniu
TAK
NIE
NIE
NIE
Pendrive w drewnianym pudełku z grawerem
TAK
TAK
TAK
TAK
Dojazd w dniu ślubu
do 150km gratis
do 150km gratis
do 150km gratis
do 150km gratis

 

OPCJE DODATKOWE:

 

KLIP HIGHLIGHTS
Najważniejsze momenty dnia ślubu połączone z ujęciami plenerowymi nagranymi w dniu ślubu. Czas klipu od 4 do 5 minut. Polecamy jako uzupełnienie pakietu Cinema, Cinema Plus oraz Classic.

FILMOWA SESJA PLENEROWA
Klip HIGHLIGHTS lub film główny możemy uzupełnić o ujęcia nagrane we wspólnie uzgodnionym miejscu i terminie.

KLIP PLENEROWY
Klip filmowy z sesji plenerowej (2-3 minuty). Dodatkowo nagrywamy oddzielne ujęcia, uzupełniające klip HIGHLIGHTS.

FILMOWE PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW
Klip o długości od 3 do 5 minut, wykonany specjalnie dla rodziców młodej pary.

SESJA NARZECZEŃSKA
Ujęcia nagrywane na dzień lub kilka dni przed ślubem (przygotowania do dnia ślubu, nauka pierwszego tańca, ujęcia plenerowe itp.). Pomysły na sesję ustalamy zawsze indywidualnie.

WYWIADY
Życzenia oraz wypowiedzi gości młodej pary, nagrywane w przygotowanym przez nas miejscu.

TEASER
Zwiastun filmowy mający charakter zapowiedzi filmu ślubnego (do 90 sekund). Klip otrzymacie maksymalnie do 2 tygodni po ślubie.