Obecnie w branży ślubnej panuje tendencja do skracania filmów ślubnych. Podobno im krótszy film tym lepiej… My na ten temat mamy nieco odmienne zdanie. Koledzy z branży często pytają nas dlaczego przez tyle lat nie skracamy długości naszego klasycznego pakietu. Odpowiedź jest prosta… ponieważ w dalszym ciągu przychodzą do nas ludzie, którzy od filmu ślubnego oczekują czegoś więcej niż tylko krótkiego klipu, którym będą mogli pochwalić się w internecie. Nasz styl przez lata przechodził wiele zmian jednak to czego nigdy nie zmieniliśmy to nasze podejście do filmu ślubnego. Według nas ma być to przede wszystkim pamiątka na wiele lat. Będziecie do niej wracać Wy, Wasze dzieci a potem i wnuki.

W swojej ofercie posiadamy trzy pakiety. Aby móc poprawnie wybrać, który jest stworzony dla Was, postaramy się nieco je przybliżyć.

Na wstępnie należy odróżnić Pakiet Classic od pakietów Cinema. Nasza klasyczna propozycja to pełny reportaż z Waszego dnia w znacznej części z oryginalnym dźwiękiem i chronologicznym przebiegiem wydarzeń. Nie bójcie się, klasyczny nie oznacza, że Wasz film będzie przestarzały i nudny. Materiał filmowy montowany jest dynamicznie ponieważ nieprzerwanie na posterunku jest nas dwóch. Korzystamy z różnych obiektywów oraz różnego rodzaju stabilizatorów co jeszcze bardziej uatrakcyjnia każdą ze scen. We wszystkich pakietach znajdą się też ujęcia z drona a także mini sesja plenerowa wykonana podczas trwania przyjęcia weselnego.

Pakiety Cinema oraz Cinema Plus skierowane są do osób, które wolą nieco krótszą formę pamiątki ślubnej. Odejście od klasycznego, reportażowego standardu sprawia, że mamy większą swobodę filmowania a co za tym idzie czas na poszukiwanie jeszcze ciekawszych kadrów. Krótszy film nie będzie pozbawiony scen kręconych z oryginalnym dźwiękiem. Przysięga małżeńska, pierwszy taniec oraz inne najważniejsze wydarzenia, podobnie jak w pakiecie klasycznym będą miały charakter reportażowy.

PAKIET CINEMA Długość filmu 30 minut

Pakiet ten doskonale sprawdzi się w przypadku ślubów plenerowych lub kameralnych uroczystości. Najważniejsze wydarzenia takie jak przysięga małżeńska czy pierwszy taniec znajdą się w filmie z oryginalnym dźwiękiem Zabawę podczas wesela pokażemy w znacznej części w teledyskowych skrótach.

PAKIET CINEMA PLUS Długość filmu 60 minut

Plus w nazwie nie znalazł się przypadkowo ponieważ jest to rozbudowana wersja pakietu Cinema. Wasz film zostanie uzupełniony o zabawę taneczną z muzyką zespołu lub dj’a. Nie zabraknie również skrótu z biesiady za stołami oraz oczepin. Jeżeli zechcecie, całość uzupełnią wypowiedzi gości weselnych w specjalnie zorganizowanej przez nas strefie.

PAKIET CLASSIC Długość filmu 90-120 minut

Nasz najstarszy i chyba ciągle najpopularniejszy wśród młodych par pakiet, przez lata przeszedł wiele modyfikacji i usprawnień. Jest to pełny reportaż od przygotowań w domu rodzinnym do końca oczepin. Zarejestrujemy dla Was obraz w znacznej części z oryginalnym dźwiękiem. Będzie to m.in. błogosławieństwo rodziców, brama pod domem, czytania rodziny, ślubne kazanie księdza, toasty weselne, biesiadę za stołami, przebieg zabawy tanecznej oraz oczepiny. Zadbamy oczywiście o odpowiedni rytm przy opowiadaniu Waszej historii dlatego w filmie znajdą się teledyskowe skróty na wielu etapach filmu.
Jeżeli planujecie duże wesele i lubicie wspólne rodzinne seanse, ten pakiet jest dla Was.

Są to nasze sprawdzone propozycje pakietów ślubnych, gdy jednak zajdzie taka potrzeba możemy je dla Was nieco zmodyfikować.

 


 

OPCJE DODATKOWE:

 

KLIP HIGHLIGHTS + FILMOWA SESJA PLENEROWA Czas klipu 4-7 minut
Znakomitym uzupełnieniem naszych pakietów jest oddzielnie wykonany klip z najważniejszymi momentami dnia ślubu. Chcemy opowiedzieć Waszą historię w sposób wyjątkowy dlatego w każdym klipie znajdą się ujęcia z zaaranżowanej sesji plenerowej na którą umówimy się wspólnie w wybranym miejscu i czasie.

KLIP PLENEROWY Czas klipu 2-3 minuty
Jeżeli chcielibyście zabrać nas ze sobą na wyjątkową sesję plenerową w góry, nad morze lub za granicę, warto rozważyć opcję dodatkowego klipu z samej sesji plenerowej. Oprócz ujęć, które wzbogacą Wasz “Highlights” postaramy się stworzyć dla Was coś ekstra – krótki reżyserowany klip w którym będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy 😉

FILMOWE PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW Czas klipu 3-5 minut
Klip wykonany specjalnie dla rodziców młodej pary. Wcielicie się nie tylko w rolę aktorów ale też po części reżyserów 😉

TEASER Czas klipu 1-2 minuty
Ciekawa propozycja dla niecierpliwych 😉 Zwiastun filmowy mający charakter zapowiedzi filmu ślubnego. Teaser otrzymacie maksymalnie do 2 tygodni po ślubie.

SESJA NARZECZEŃSKA
Ujęcia nagrywane na dzień lub kilka dni przed ślubem (przygotowania do dnia ślubu, próba pierwszego tańca, ujęcia plenerowe itp.) Nagrane kadry mogą dopełnić zarówno film główny jak i klip highlights.