>>> Kliknij i przeczytaj wszystkie opinie <<<

 

 

 

Sandra i Mateusz

Rewelacja! Perfect! Excellent! Impressive!

Bardzo dziękujemy za tak fantastycznie zrobiony film. Oglądaliśmy go już dziesiątki razy, zarówno teledysk, jak i główny film.
Teledysk ogląda się jak romantyczną historię, pod naszą ulubioną melodię.
Główny film również niesamowity. Nie nudny, profesjonalne ujęcia najwyżej jakości sprzętem. Idealnie dobrane oświetlenie i świetnie nagrany dźwięk (tak, to bardzo ważne). Gustownie przygotowany oryginalnie zaplanowany film. Nic dodać nic ująć. Panowie, dziękujemy Wam z całego serducha, bo dzięki Wam będziemy mieli wspomnienia na lata. Film oddał najważniejsze momenty. Estetyka i artyzm, emocje i radość biją z filmu. Na pewno będziemy Was polecać i postaramy się by można było z Wami również współpracować w innych okolicznościach. Współpraca 10/10 Montaż obrazu 10/10 Dźwięk 10/10,

Po prostu wielkie dzięki i wysoka piątka dla Was. Pozdrowienia,
Mateusz i Sandra

05.01.2018

Jagoda i Marcin

Dziękujemy ekipie # Mar-Film Studio Video za wspaniały film w którym widać ciężką pracę jaką włożyli aby nasz film oglądało się z emocjami i wzruszeniami. Dzięki Wam będziemy mieli wyjątkową pamiątkę która będzie służyć przez lata. W naszym filmie widać ogromne zaangażowanie i dbałość o najmniejszy szczegół. Dzięki wspaniałemu montażowi film ogląda się z ciekawością i z uśmiechem na twarzy bez żadnego znudzenia.Dzięki Wielkie…po prostu BOMBA !!!!
Jagoda i Marcin

21.09.2017

Ewelina i Dariusz

Film i teledysk na 6stke! Pełen profesjonalizm i jakość!
Film jest świetnie zmontowany, dopracowany i przemyślany w każdym detalu. Uchwyciliście wszystkie najpiękniejsze momenty pozostając praktycznie niezauważonymi 🙂 Nie mogliśmy otrzymać piękniejszej pamiątki, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego talentu i dziękujemy raz jeszcze!
Polecamy i pozdrawiamy,
Ewelina i Darek

31.07.2017

Magda i Kamil

Profesjonaliści w każdym calu, fajna luźna atmosfera, chłopaki są niesamowici, godni w 100% polecenia innym osobom. Widać, że to ich pasja i uwielbiają to co robią. Jesteśmy mega szczęśliwi że wybraliśmy właśnie ich.

 

28.09.2017

 

Monika i Przemek

Gorąco polecamy Mar-Film 🙂 niesamowita pamiątka, świetna współpraca i wspaniała jakość. Prawdziwy talent – teledysk na wesoło bawi i zachwyca na okrągło :-). Najlepsi!

 

23.04.2016

 

Dorota i Dariusz

Pełna profeska! Polecamy MarFilm. Miła i fachowa obsługa . Film zmontowany profesjonalnie zadbali o najmniejszy szczegół . Jeśli wesele tylko z MarFilm !!!!!! Film na wesoło i skrót jedyny w swoim rodzaju. Lepszych nie znajdziecie godni polecenia .

 

26.09.2015

 

Catherine i Łukasz

Marek i Łukasz wielkie dzięki jeszcze raz, film jest fantastyczny, na pewno będziemy polecać was dla naszych znajomych, pozdrawiamy serdecznie.

 

20.08.2016

 

Justyna i Łukasz

Najlepiej! Piszemy i kasujemy bo w sumie nie bardzo wiemy jak ogarnąć słowami, to jak bardzo podoba nam się film 🙂
Dziękujemy i wszystkim gorąco polecamy chłopaków!

 

14.05.2016

 

Justyna i Maciek

Ah no i co My ma­my na­pi­sać ? Że su­per pięk­nie i wgl ? To nie ta­kie pro­ste opi­sać coś nie­sa­mo­wi­te­go, coś co spra­wia że łzy na­cho­dzą do oczu z każ­dą chwi­lą co­raz bar­dziej 😉 Pra­ca ja­ką wy­ko­nał Marek jest na naj­wyż­szym po­zio­mie! Ide­al­nie uchwy­co­ne mo­men­ty, ide­al­nie do­pa­so­wa­na mu­zy­ka, śmiesz­ne prze­ryw­ni­ki któ­re po­wsta­ły dzię­ki peł­nej po­my­słów gło­wie Marka. W cza­sie ślu­bu i we­se­la ci­cho i nie­zau­wa­żal­nie prze­my­kał mię­dzy go­ść­mi ni­czym lew na po­lo­wa­niu ;P Je­ste­śmy bar­dzo za­do­wo­le­ni z filmu, Bar­dzo dzię­ku­je­my za Two­je za­an­ga­żo­wa­nie w tym waż­nym dla Nas dniu ! Justyna i Maciek 🙂

10.10.2015

 

Anna i Rafał

Film ze ślubu i wesela cudowny. Całość przemyślana. Uchwycone najlepsze momenty. Wybór Mar-Film to strzał w dziesiątkę. Jednym słowem profesjonalizm w każdym calu Dzięki jeszcze raz.

 

 

03.10.2015

Karolina i Bartek

Film jest przepiękny, ujęte najważniejsze momenty i świetny kontakt z kamerzystami, bardzo swobodny ale zarazem mega profesjonalny 🙂 Polecam wszystkim w 1000% Chłopaki jesteście najlepsi

 

 

08.08.2015

Sylwia i Marcin

Film ze ślubu i wesela przecudowny! Nakręcony i zrobiony świetnie, bez jakiejkolwiek ingerencji z naszej strony, a ogląda się po prostu super. Sprzęt oraz umiejętności Kamerzystów na najwyższym poziomie, przez co sceny wyszły super, nic się nie trzęsie, nie buja bez powodu itd. Dodatkowo wysoka kultura osobista obu Panów na wielki plus. Serdecznie polecam niezdecydowanym. I jeszcze raz dzięki

06.06.2015

 

Karolina i Krystian

Niebawem minie rok od naszego ślubu i wesela, a my ciągle wracamy do filmu zrobionego przez MarFilm – wracamy do niego i śmiejemy się i płaczemy i wzruszamy – przeżywając wszystko na nowo. 🙂 Zarówno cały film, jak i teledyski i czołówka są nakręcone mega profesjonalnie, kadry przepięknie zgrywają się z muzyką, wszystko tworzy spójną całość. Chłopaki z ekipy filmującej mieli mnóstwo pomysłów na zachwycające ujęcia (ku naszej radości dysponują też kamerami GoPro!!!), wysłuchali od początku do końca naszych marzeń i wyobrażeń, a co najwspanialsze wcielili je w życie! Współpraca przebiegała od początku do końca w super przyjaznej atmosferze, cena do jakości jak najbardziej adekwatna, z czystym sumieniem BARDZO, BARDZO POLECAMY! 🙂 Co najważniejsze, WSZYSCY goście potwierdzają, że to najwspanialszy film ślubno-weselny jaki kiedykolwiek oglądali!
DZIĘKUJEMY za tak piękną pamiątkę!!!

 

Hania&Ola&Daniel

Marku, my oczywiście jesteśmy tego samego zdania co nasi przedmówcy 🙂 Za pracę, którą wykonałeś dla nas należy Ci się medal. Film jest zachwycający, do łez wzrusza i bawi wszystkich, którzy mieli okazję już go oglądać. My osobiście jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Byłeś z nami w tak ważnym dniu. Dniu naszego ślubu i chrztu naszej córeczki. Dzięki Tobie mamy wspaniałą pamiątkę do końca życia. Pozdrawiamy i z wielką przyjemnością polecamy Cię wszystkim 🙂

 

Małgosia i Marcin

Długo czekaliśmy z wpisem do księgi, ponieważ czekaliśmy na opinie naszych gości. Nie było ani jednej negatywnej opinii, wszyscy są filmem zachwyceni, nikt nie przewijał ani kawałka filmu, bo jest nagrany bardzo ciekawie, a czas przy jego oglądaniu leci tak szybko, że do dziś nie wiemy ile czasu trwa nasz film.
Marku bardzo dziękujemy Ci za tak wspaniały film, dziękujemy Tobie i Łukaszowi,ale przede wszystkim Tobie za zaangażowanie jakie włożyłeś w montaż naszego filmu. Widać, że podchodzisz do tego tematu z ogromną pasją, że lubisz swój zawód, dziękujemy Ci za to, że podszedłeś do nas z ogromnym zaangażowaniem, dziękujemy za film, który przerósł nasze oczekiwania, oglądaliśmy go już kilkanaście razy i wciąż nam się nie nudzi. Wszystko jest pięknie połączone w jedną całość, film jest nagrany bardzo profesjonalnie i nie potrafimy znaleźć słów, które by wyraziły naszą wdzięczność dla Ciebie za tą cudowną pamiątkę, którą dzięki Tobie mamy.
Wybór kamerzysty na nasze wesele był najlepszym jakiego mogliśmy dokonać, jeśli zależy Wam na wspaniałej pamiątce z jednego z najważniejszych dni w waszym życiu to nie zastanawiajcie się, polecamy chłopaków z MarFilm z całego serca!!!

 

Agata i Piotr

Chcieliśmy bardzo, ale to bardzo podziękować za tak wspaniale nakręcony film 🙂 jesteście rewelacyjni !!
Cały film a w szczególności LipDup, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, mimo tego, że to śpiewanie wcale dobrze nam nie poszło ;D potrafiliście złożyć to w całość i zrobić COŚ z niczego! I to jakie COŚ !!
Wywiady z gośćmi – chyba dawno tak się nie uśmialiśmy ;D dosłownie dzieło sztuki 😀 Zrobiliście nam pamiątkę do końca życia, którą zawsze z radością będziemy odtwarzali i z uśmiechem naszą współpracę wspominali 🙂
Do końca życia nie pożałujemy tego, że Was wybraliśmy, tego, że zdecydowaliśmy się na 2 kamery – dzięki temu wszystko jest jeszcze ciekawsze 🙂 Jesteście profesjonalistami !!!
A Tobie Marku dziękujemy z całego serca, za przyjemną współpracę, za genialne pomysły, kapitalny montaż, świetne ujęcia a w końcu za ten czas który poświęciłeś na zrobienie tak profesjonalnego filmu !! Z pewnością będziemy Cię polecać naszym znajomym, bez obawy, że będą niezadowoleni 🙂

Jeszcze raz bardzoooo dziękujemy za taką pamiątkę, jesteście niesamowici !! 🙂 Pełen profesjonalizm, pasja i zaangażowanie – to dzięki temu powstał ten film 🙂 Pozdrawiamy 🙂

 

Ewelina&Łukasz

Mieliśmy przyjemność współpracować z MarFilm i jesteśmy szczerze zachwyceni!! Z resztą nie tylko my, ale nasi Goście, którzy oglądali efekty Waszej pracy również! Jeśli ktokolwiek ma dylemat, kto w najlepszy sposób uwieczni ich najpiękniejszy dzień w życiu na filmie- nie widzę innej opcji niż wybór Chłopaków z MarFilm. Pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt, otwartość na nasze sugestie i zaskakująca pomysłowość 🙂 Od samego początku wiedzieliśmy, że będziemy zadowoleni, a mimo to, efekty pracy powaliły nas na kolana! Wspomnienia to jedyny wehikuł czasu, jakim dysponujemy- dzięki Wam, możemy w każdej chwili wracać do tych najpiękniejszych:) Jeszcze raz z całego serca Wam dziękujemy i wszystkim bardzo serdecznie polecamy!!!

 

Karolina i Tomek

Drodzy Planujący śluby i wesela, jeśli szukacie bardzo dobrego kamerzysty na waszą uroczystość, to szybko dzwońcie do Marka z nadzieją, że ma jeszcze wolne terminy! A jeśli ktoś Wam mówi, że nie warto brać kamerzysty, bo szkoda pieniędzy, bo filmu i tak nikt nie ogląda, albo obejrzy się raz i płyta będzie się kurzyć, na pewno nie widział filmu zrealizowanego przez Mar-Film! Nasz ślub odbył się prawie dwa lata temu (w tym miejscu przepraszamy za tak opóźniony wpis, ale dzięki temu jest bardziej obiektywny) a po płytę z wesela sięgamy co jakiś czas, za każdym razem z zainteresowaniem i uznaniem dla czujności kamerzystów oraz dla jakości filmu. Panowie uchwycili najważniejsze dla nas momenty, pięknie je zmontowali, biorąc pod uwagę nasze sugestie i prośby. Dwie kamery to gwarancja, że na filmie znajdzie się wszystko, co chcielibyście zapamiętać z Wielkiego Dnia. Marek jest utalentowanym profesjonalistą, który nie narzuca swojej wizji. Rozmawiał z nami o naszych oczekiwaniach związanych z filmem przed uroczystością i zaprosił na „próbne oglądanie” zaraz po montażu.
Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę!

 

Gosia i Luke

Chcemy serdecznie podziękować Wam chłopaki za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Stwierdzamy jednoglosnie, wraz z poparciem rodziny i przyjaciol, ze jest to najlepszy film weselny, jaki dotad ogladalismy.
Ze wzgledu na odleglosc, zalatwianie weselnych spraw odbywalo sie glownie poprzez internet. Po dlugich i zmudnych poszukiwaniach kamerzysty przez zupelny przypadek natknelismy sie na strone MarFilm i juz po obejrzeniu kilku filmikow z menu wiedzialismy, ze warto dowiedziec sie o szczegoly oferty weselnej i zapoznac z kamerzysta. Po dyskusji przez skype Marek sprawil wrazenie osoby traktujacej swoja prace jako przyjemnosc, solidnej, bardzo uprzejmej i otwartej na jak najlepsze sprostanie naszym oczekiwaniom. Przez caly czas wspopracy okazywal pelny profesjonalizm, sluzyl radami i byl gotowy na uwzglednienie naszych pomyslow. Moglismy wybrac muzyke, zdecydowac o charakterze teledyskow, okreslic co chcemy, a co nie w filmie i zatwierdzic ostateczna wersje.
Film jest genialny, teledysk-parodia wesela jest absolutnym dzielem sztuki, gdzie w dwoch jezykach udalo sie uchwycic komizm uczestnikow wesela. Pomysl Marka na zakonczenie przeszedl nasze najsmielsze oczekiwania i po obejrzeniu go chyba setki razy nadal wywoluje burze pozytywnych emocji.
Podsumowujac, szczerze polecamy Marka i jego brata. Jesli chcecie miec nietuzinkowa video-pamiatke weselna to Marek wykona to najlepiej.

 

Sylwia i Łukasz

Chcieliśmy bardzo mocno podziękować za profesjonalnie wykonany film który przerósł nie tylko nasze oczekiwania ale i naszej rodziny i wszystkich znajomych którzy są zachwyceni w jaki sposób są uchwycone te wszystkie najpiękniejsze momenty z naszego ślubu i wesela. Całość po prostu zapiera dech w piersiach, można cały czas w kółko oglądać ten film i za każdym razem jest jeszcze bardziej wciągający… to w jaki sposób jest to zmontowane nie porównuje się w ogóle ze wszystkimi filmami innych kamerzystów jakie oglądaliśmy. Jest to całkiem inny klimat filmowania wesela… Naprawdę bardzo mocno polecamy wszystkim usługi MAR-FILM !!!
Bardzo mocno dziękujemy za najwspanialszą pamiątkę z tego cudownego dnia 🙂
Będziemy zawsze polecać wszystkim wasze usługi filmowania !!!
Pozdrawiamy 🙂

 

Paulina i Łukasz

Pełen profesjonalizm! 🙂 Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo za wspaniały film i mega zaangażowanie podczas pracy! 🙂 Oglądając film uśmieliśmy się po pachy 😀 Pamiątka na całe życie jak najbardziej udana 🙂 Bardzo dziękujemy raz jeszcze i będziemy polecać każdemu znajomemu, który będzie potrzebował mega kamerzysty! :))
Pozdrawiamy 🙂

 

Agnieszka i Grzegorz

Marku
Dziękujemy Ci z całego serca za wspaniały film, który jest fantastyczną pamiątką z najważniejszego dnia w naszym życiu. Cieszymy się, że przyczyniłeś się do tego, iż 13.04.2013 jest dniem, którego nigdy nie zapomnimy. To dzięki Tobie, możemy wielokrotnie wracać do tych chwil i na nowo odkrywać emocje, które nam uczestniczyły w dniu naszego ślubu. Stworzyłeś film z najwyższą precyzją i doceniamy ile serca włożyłeś w Swoją pracę. Uwiecznienie wszystkich tych momentów to nie tylko pamiątka dla nas, ale również dla naszych rodzin, znajomych i przyjaciół. Doceniamy to, z jakim zaangażowaniem podszedłeś do Swojego zadania, a zarazem dziękujemy, że nie była to dla Ciebie tylko praca (mamy taką nadzieję 😀 ). Nie zapomnimy z jakim podejściem podszedłeś do współpracy z nami oraz, że zaowocowała ona miłą znajomością z Tobą. Istotne jest dla nas również to, że pomogłeś nam rozwinąć pomysł z plenerem. Nadałeś mu niesamowity charakter . Teledysk na wesoło (Sam wiesz) obejrzeliśmy go z milion razy i drugie tyle jeszcze przed nami 😀 Tak więc będziemy obwieszczać wszem i wobec jakim jesteś profesjonalistą!!

Agnieszka i Grzegorz

 

Natalia i Jakub

Dziękujemy za bardzo dobry materiał filmowy. Jesteśmy pod szczególnym wrażeniem teledysku i materiału na wesoło 🙂 Będziemy mieli wspaniałą pamiątkę. Wszystko starannie wykonane co świadczy o profesjonalnym podejściu do nagrania. Dziękujemy 🙂

 

Natalia i Jakub

 

Monika&Łukasz

Marku, chcemy z całego serca podziękować za film, który dla nas stworzyłeś. Ta produkcja – bo inaczej nie można nazwać tego przedsięwzięcia – to niesamowite dzieło. Doskonale wiemy ile czasu, pracy i wysiłku poświęciłeś aby ten film był technicznie nienaganny – jak na perfekcjonistę przystało 🙂 Wszyscy, którzy go widzieli byli pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy za czas wspólnie spędzony z nami podczas tworzenia filmu – bardzo fajnie go wspominamy 😉
My jednak najbardziej dziękujemy Ci za serce, które włożyłeś w stworzenie dla nas tej pamiątki.

Monika&Łukasz
11.08.2012

“Prawdziwy artysta nie posiada dumy. Widzi on, że sztuka nie ma granic,czuje jak bardzo daleko jest od swego celu i podczas gdy inni podziwiają go on sam boleje nad tym, że nie dotarł jeszcze do tego punktu, który ukazuje mu się w oddali, jak światło słońca.” L.van Beethoven.

 

Ewa i Adam

Zgadzamy się ze wszystkimi pozytywnymi wpisami w Twojej Księdze. Film z naszego wesela przeszedł nasze oczekiwania. Rodzina, przyjaciele, znajomi są zachwyceni pomysłem, montażem, jakością nagrania. Dziękujemy bardzo za profesjonalną, bezproblemową, pomysłową i życzliwą współpracę. Z pewnością będziemy polecać Cię innymi (w zasadzie, sami pytają, kto to tak fajnie nagrał)… 🙂
Dziękujemy bardzo za świetną współpracę i życzymy powodzenia w dalszej pracy! Pozdrawiamy:)
Ewa i Adam

 

Ania i Piotr

Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia. Takim niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem jest ślub. Marek okazał się najlepszym wyborem dla uwiecznienia tego dnia, to świetny kamerzysta. Ciężko napisać w paru zdaniach jak bardzo zadowoleni jesteśmy z pracy jaką włożył w nasz film. Dzięki Markowi nasz film jest historią do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoją niezwykłość dostarcza nam mnóstwo radości i wzruszeń, jesteśmy nim zachwyceni!
Zdecydowanie polecamy, aby to właśnie Marek uwiecznił Wasze uroczystości.
DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO 🙂

 

Asia i Jurek

Marku,
Film jest po prostu niesamowity…Rodzina i znajomi są równie zachwyceni jak my. Widać, że znasz się na tym, co robisz.
Współpracę z Tobą będziemy wspominać bardzo miło. Nie mieliśmy żadnych kłopotów z kontaktem oraz przejrzeniem efektów Twojej pracy z innymi parami. Dzięki dwóm kamerom nie straciliśmy, żadnego ważnego momentu tego wyjątkowego dnia (za “pantofelka” serdecznie dziękujemy 🙂
Lepiej nie mogliśmy wybrać.
Dziękujemy za przemiłą współpracę, pomysłowość i za Twoje zaangażowanie.
Z pewnością będziemy Cię polecać naszym bliskim.
Asia i Jurek

 

Iza i Michał

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z Najważniejszego Dnia w naszym życiu. Oglądanie profesjonalnych ujęć z naszego ślubu sprawiło nam wiele przyjemności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Markiem. Gorąco polecamy.

 

Iza i Michał 🙂

 

Ania i Mariusz

Dzień ślubu, to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Tak wyjatkowa chwilę chcieliśmy mieć uwiecznioną w jak najlepszy sposób, dlatego, po wielu spotkaniach i tygodniach poszukiwań, wybraliśmy Marka. Okazał się on strzałem w dziesiątkę. Ma bardzo profesjonalne podejscie do tematu, a zarazem zmysł, niezbędny do tworzenia oryginalnych i ciekawych videoreportaży.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu naszej współpracy i chcieliśmy, oczywiście serdecznie polecić jego usługi.
Dziękujemy Marku!

Ania i Mariusz

 

Kasia i Paweł

Zawsze podchodziliśmy z ogromną nieśmiałością do uwieczniania zdarzeń kamerą-ale na uroczystości zawarcia związku małżeńskiego i na weselu wypadało by taka rejestracja była ;))
Całe nasze nastawienie do filmowania zmieniło się jednak po naszym ślubie.Współpraca z Markiem była idealna, dzięki temu, że to osoba niesłychanie miła, pomysłowa, słowna i rzetelna. Nie czuliśmy skrępowania, a efekt… zachwycający! Wszyscy członkowie rodziny i znajomi potwierdzą, ze to jeden z lepszych “weselnych” filmów jaki oglądali 🙂 Montaż, oprawa muzyczna, teledyski, uchwycenie “tego czegoś” 🙂 Szczerze polecamy każdemu i bardzo dziękujemy 🙂
Pozdrawiamy 🙂
Kasia i Paweł

 

Emilia i Andrzej

Wspaniała Pamiątka
Kapitalny montaż, świetne ujęcia, doskonała jakość, genialne pomysły-lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyć:) Polecamy wszystkim, którzy chcą, żeby ich wesele było nagrane profesjonalnie, ciekawie, wesoło i bez najmniejszej nudy!:) Film jaki otrzymaliśmy od Marka jest po prostu fantastyczny. Potrafił wychwycić wszystkie wzruszające, radosne, wzniosłe i miłe momenty. Podkład muzyczny dobrał Sam i trafił w 100%. Pozdrawiamy i raz jeszcze wielkie DZIĘKI!!!

 

Małgosia i Przemek

Pamiątka na całe życie.
Chcielibyśmy bardzo podziękować za realizację filmu z naszego ślubu i wesela. Kamerzyści profesjonalni, elastyczni, uchwycili wszystkie najważniejsze wydarzenia tego dnia. Montaż filmu zachwycający o wiele lepszy niż to sobie mogliśmy wymarzyć, materiał jest tak ułożony że nikt się nie nudzi oglądając film. Teledysk na wesoło dostarcza dużo atrakcji a zakończenie napawa nostalgią że ten dzień już minął.
Polecamy każdemu usługi Marka.

 

DJ Seb@ Summer Sound Carnival

Realizator filmu Summer Sound Carnival 2011, świetna oprawa i montaż, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firma Mar-Film, efekty można oglądać na stronie, za rok napewno jeszcze raz skorzystamy z usług tej ze firmy. Polecam

 

IV interesująca noc urodzin

Mega wspaniale
Marku bardzo dziękuję za przygotowanie wspaniałego filmu z moich urodzin. Dzięki Twojej pomocy – IV interesującą noc urodzin mogę uznać za najlepszą z dotychczasowych. Jest to dla mnie niesamowity, pamiątkowy oraz wymarzony prezent urodzinowy. Dziękuję bardzo i życzę powodzenia !
Karol Kondej.

 

Paula i Alan

Pełen profesjonalizm, film w 100% spełnił nasze oczekiwania, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonałeś , z pewnością będziemy Cię polecać naszym znajomym.

Dziękujemy Marku 🙂

 

Natalia i Łukasz

Jest Super!
Ciężko znaleźć i dobrać odpowiednie słowa aby opisać nasz wspaniały film!:) Kunszt, wyrafinowanie, arcydzieło – Markodzieło! Ogląda się go świetnie, wesoło i się nie nudzi:) Kamery były tam gdzie być powinny i zarejestrowały najlepsze chwile:) Dostaliśmy wspaniałą pamiątkę i oglądając, będziemy wspominać najszczęśliwsze chwile!:)

 

Agnieszka i Dawid

Gorąco polecamy. Profesjonalista w każdym calu, jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu z naszego wesela. Marek jest bardzo kontaktowy, rzeczowy i dokładnie wysłuchał naszych propozycji a to co dodał “od siebie” sprawiło, że film jest super pamiątkę na dalsze wspólne lata życia. Film wyszedł tak ciekawy, że Marek zamieścił dwa fragmenty w Galerii video, więc każdy może zobaczyć, ile znaczy dobry montaż materiału. POLECAMY!

 

Maria i Michał

Polecamy w 100% Jesteśmy zachwyceni filmem z naszego wesela. Oglądanie jego sprawiło nam oraz naszej rodzinie wiele przyjemności. Na wyróżnienie zasługuje profesjonalny montaż. Wszystkie ujęcia sfilmowane zostały w taki sposób, który pozwolił uzyskać barwny i ciekawy materiał, w którym nie ma miejsca na monotonię i nudę. W filmie nie brak scen romantycznych jak i pełnych humoru. Rewelacyjna muzyka!!! Klasa! Dziękujemy za pamiątkę na całe życie 🙂

 

Małgosia i Darek

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za świetną realizację filmu z naszego ślubu i wesela a także pogratulować wspaniałych nowych produkcji, z przyjemnością się je ogląda. Możemy z czystym sumieniem polecić każdemu jeszcze niezdecydowanemu usługi pana Marka. Realizacja audio-wizualna jest znacznie lepsza niż niejednego studia z dłuższym stażem.
Pozdrawiamy serdecznie
Małgosia i Darek 🙂

 

Eliza&Jarek

Marku, chcielibyśmy CI bardzo serdecznie podziękować za cudowne udokumentowanie NASZEGO WESELA.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Film spełnia NASZE oczekiwania w 100%. Podkład graficzny jak i muzyczny dobrany IDEALNIE.Jesteśmy bardzo zadowoleni z TWOICH usług.Będziemy CIĘ polecać znajomym. I na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z TWOICH usług.Pozdrawiamy…Eliza&Jarek:)

 

Aga i Chrystian

Dziękujemy Panie Kamerzysto za wspaniały film z Naszego Wesela. Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do tematu. Super pomysły i ten wdzięk osobisty. Jesteśmy uzależnieni od Naszego pleneru w wodzie, coś wspaniałego. Będziemy gorąco polecać, Ps. Na pewno jeszcze skorzystamy z Twoich usług!