Jesteśmy laureatami konkursu na najlepszego filmowca ślubnego w Polsce. W roku 2017 zajęliśmy trzecie miejsce w plebiscycie zorganizowanym przez Światowe Stowarzyszenie Filmowców Reportażowych WEVA.

Nasze produkcje realizujemy przy użyciu kamer Canon Cinema EOS C100. Dają nam one nieograniczone możliwości artystyczne dzięki wymiennym obiektywom, które dopasowujemy do każdej ze scen. Nauczeni doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z istoty wzajemnego zrozumienia podczas pracy, dlatego filmujemy wyłącznie w tym samym dwuosobowym zespole.

Dobra kamera czy zgrany zespół nie zapewni jednak pożądanego efektu bez dodatkowej stabilizacji obrazu. GLIDECAM używany do płynnych, dynamicznych ujęć czy SLIDER pozwalający subtelnie prowadzić kamerę, gwarantuje miły dla oka efekt końcowy. Znakomitym uzupełnieniem naszych produkcji są ujęcia z powietrza.

Film to nie tylko obraz. Nawet najpiękniejsze kadry w towarzystwie dźwięku ubogiej jakości popsują wrażenia estetyczne. Dbamy o czysty i wyraźny dźwięk używając cyfrowych recorderów i wysokiej klasy mikrofonów.

Wszystkie te elementy są nadzwyczaj istotne – co w połączeniu z profesjonalnym montażem pozwala uzyskać niesamowity filmowy efekt atrakcyjny dla widza.

PAKIET CINEMA to esencja klimatu Waszego dnia w krótkiej, artystycznej formie. Film o długości 30 minut pokazuje wszystko co najważniejsze od przygotowań w domu rodzinnym do dwóch godzin zabawy weselnej.

PAKIET CINEMA PLUS rozszerzony jest o konkretniejszy reportaż z wesela. Pracujemy do końca oczepin a film ma długość od 60 do 70 minut. Podczas wesela goście mogą złożyć wyjątkowe życzenia młodej parze a klip weselny będzie podsumowaniem najlepszych momentów na parkiecie.
Ciekawym uzupełnieniem pakietu są ujęcia plenerowe połączone z wypowiedziami młodej pary.

PAKIET CLASSIC  to pełny reportaż od przygotowań w domu rodzinnym do końca oczepin. Film o długości 120 minut uwzględnia błogosławieństwo, bramy, skrót kazania, życzenia, toasty, biesiadę za stołami a także oczepiny.

PAKIET ARTISTIC
Artystyczny obraz dnia ślubu połączony z ujęciami plenerowymi. Klip o długości do 5 minut. Pracujemy od przygotowań do dwóch godzin wesela.

 

 


 

 
Pakiet Cinema
Pakiet Cinema Plus
Pakiet Classic
Czas filmu
30 min
60 min
120 min
Czas pracy
- przygotowania
- ślub
- wesele (do 2 godzin)
- przygotowania
- ślub
- wesele (do końca oczepin)
- przygotowania
- ślub
- wesele (do końca oczepin)
Dwóch operatorów *1
TAK
TAK
TAK
Dwie kamery Canon C100 *2
TAK
TAK
TAK
Zestaw obiektywów Canon *3
TAK
TAK
TAK
Dron*4
TAK
TAK
TAK
Glidecam *5
TAK
TAK
TAK
Slider *6
TAK
TAK
TAK
Statywy *7
TAK
TAK
TAK
Rejestratory dźwięku *8
TAK
TAK
TAK
Zestaw mikrofonów *9
TAK
TAK
TAK
Panele oświetleniowe *10
TAK
TAK
TAK
Highlights *11
NIE
TAK
TAK
Klip weselny / Slow motion *12
NIE
TAK
NIE
Wywiady *13
NIE
TAK
NIE
Ujęcia plenerowe *14
NIE
TAK
NIE
Pendrive (Full HD) *15
1 szt
1 szt
1 szt
Dojazd w dniu ślubu *16
do 100km gratis
do 100km gratis
do 100km gratis

 


 

*1. Zdajemy sobie sprawę z istoty wzajemnego zrozumienia podczas pracy, dlatego filmujemy wyłącznie w tym samym dwuosobowym zespole.
*2. Filmujemy kamerami Canon EOS C100. Charakteryzują się one plastycznym, filmowym obrazem oraz dobrym zachowaniem w słabym oświetleniu. Dzięki możliwości wymiany obiektywów i rejestracji obrazu w logarytmicznym profilu kolorów uzyskujemy doskonałą jakość obrazu znacznie przewyższającą popularne na rynku ślubnym lustrzanki.
*3. Posiadamy szeroką gamę obiektywów marki Canon. Dzięki nim możemy przedstawić akcję w ciekawy sposób od szerokich po wąskie kadry.
*4. Ujęcia z powietrza przy użyciu DJI Phantom 4 Pro operowanym przez licencjonowanego pilota.
*5. System stabilizacji obrazu dzięki której można wykonać bardzo płynne ujęcia, nawet, gdy operator porusza się szybko po nierównym podłożu.
*6. Specjalna suwnica umożliwiająca wykonanie ruchu kamery, który nadaje ujęciom filmowego charakteru.
*7. W naszych produkcjach nie ma miejsca na zbędne drgania obrazu dlatego korzystamy z różnego rodzaju statywów.
*8. Czysty i wyraźny dźwięk to podstawa każdego filmu. Rejestratory ustawione przy źródle dźwięku lub wpięte bezpośrednio w mikser gwarantują dźwięk wysokiej jakości.
*9. Użycie mikrofonów nakamerowych oraz mikrofonu krawatowego (przysięga, bramy) zapewnia dźwięk z centrum akcji.
*10. Studyjne panele ledowe z możliwością regulacji barwy światła. Odpowiednie rozmieszczenie paneli wyrównuje światło na sali weselnej nie godząc w komfort bawiących się gości. Nie korzystamy z lamp nakamerowych (nie świecimy po oczach).
*11. Podsumowanie najistotniejszych momentów w dniu ślubu młodej pary w teledyskowym skrócie.
*12. Najlepsze momenty zabawy weselnej w teledyskowym skrócie.
*13. Zabawne wypowiedzi oraz życzenia dla młodej pary.
*14. Artystyczne ujęcia dopełniające klip „Highlights”. Miejsce i czas ustalamy indywidualnie.
*15. Film w jakości FULL HD nagrywamy na pendrive. Dzięki takiemu rozwiązaniu można go odtworzyć na każdym komputerze oraz urządzeniach video z portem USB.
*16. Dojazd do 100km od Lublina w obu pakietach jest w cenie. Przy większych odległościach koszty podróży i ewentualnego noclegu ustalane są indywidualnie.

 


 

OPCJE DODATKOWE:

 

LOVE STORY
Romantyczny klip nagrywany w miejscu i czasie wybranym przez młodą parę.

PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW
Klip wykonany specjalnie dla rodziców, emitowany w trakcie wesela.

LIP-DUB
Rodzaj wideoklipu w którym występujące osoby śpiewają do odtwarzanej z playbacku piosenki.

KLIP WESELNY / SLOW MOTION
Najciekawsze momenty zabawy weselnej w teledyskowym skrócie.