Jesteśmy laureatami konkursu na najlepszego filmowca ślubnego w Polsce. W roku 2017 zajęliśmy trzecie miejsce w plebiscycie zorganizowanym przez Światowe Stowarzyszenie Filmowców Reportażowych WEVA.

Nasze produkcje realizujemy przy użyciu kamer Canon Cinema EOS C100. Dają nam one nieograniczone możliwości artystyczne dzięki wymiennym obiektywom, które dopasowujemy do każdej ze scen. Nauczeni doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z istoty wzajemnego zrozumienia podczas pracy, dlatego filmujemy wyłącznie w tym samym dwuosobowym zespole.

Dobra kamera czy zgrany zespół nie zapewni jednak pożądanego efektu bez dodatkowej stabilizacji obrazu. GLIDECAM używany do płynnych, dynamicznych ujęć czy SLIDER pozwalający subtelnie prowadzić kamerę, gwarantuje miły dla oka efekt końcowy. Znakomitym uzupełnieniem naszych produkcji są ujęcia z powietrza.

W swojej pracy korzystamy z paneli ledowych. Ich odpowiednie rozmieszczenie wyrównuje światło na sali weselnej nie godząc w komfort bawiących się gości. Nie korzystamy z lamp nakamerowych (nie świecimy po oczach).
Film to nie tylko obraz. Nawet najpiękniejsze kadry w towarzystwie dźwięku ubogiej jakości popsują wrażenia estetyczne. Dbamy o czysty i wyraźny dźwięk używając cyfrowych recorderów i wysokiej klasy mikrofonów.

Wszystkie te elementy są nadzwyczaj istotne – co w połączeniu z profesjonalnym montażem pozwala uzyskać niesamowity filmowy efekt atrakcyjny dla widza.

PAKIET ARTISTIC
Artystyczny obraz dnia ślubu w krótkiej 15 minutowej formie. Dwóch operatorów pracuje od przygotowań do trzech godzin wesela.

PAKIET CINEMA to esencja klimatu Waszego dnia. Film o długości 30 minut pokazuje wszystko co najważniejsze od przygotowań w domu rodzinnym do trzech godzin wesela.

PAKIET CINEMA PLUS rozszerzony jest o konkretniejszy reportaż z wesela. Pracujemy do końca oczepin a film ma długość 60 minut. Podczas wesela goście mogą złożyć wyjątkowe życzenia młodej parze. Ciekawym uzupełnieniem pakietu są ujęcia plenerowe połączone z wypowiedziami młodej pary.

PAKIET CLASSIC  to pełny reportaż od przygotowań w domu rodzinnym do końca oczepin. Film o długości do 120 minut uwzględnia m.in. błogosławieństwo, bramy, skrót kazania, życzenia, toasty, biesiadę za stołami a także oczepiny.

 

 

 


 

Pakiet
Artistic
Cinema
Cinema Plus
Classic
Czas filmu
15 min
30 min
60 min
90-120 min
Czas pracy
- przygotowania
- ślub
- wesele (do 3 godzin)
- przygotowania
- ślub
- wesele (do 3 godzin)
- przygotowania
- ślub
- wesele do oczepin
- przygotowania
- ślub
- wesele do oczepin
Dwóch operatorów *1
TAK
TAK
TAK
TAK
Dron*2
TAK
TAK
TAK
TAK
Highlights *3
NIE
TAK
TAK
TAK
Wywiady *4
NIE
NIE
TAK
TAK
Ujęcia plenerowe *5
NIE
NIE
TAK
NIE
Pendrive (Full HD) *6
1 szt
1 szt
1 szt
1 szt
Dojazd w dniu ślubu *7
do 100km gratis
do 100km gratis
do 100km gratis
do 100km gratis

 


 

OPCJE DODATKOWE:

 

UJĘCIA PLENEROWE
Artystyczne ujęcia dopełniające klip „Highlights” lub film główny. Miejsce i czas ustalamy indywidualnie.

LOVE STORY / KLIP PLENEROWY
Romantyczny klip nagrywany w miejscu i czasie wybranym przez młodą parę. Możliwość realizacji ujęć plenerowych dopełniających klip „Highlights” za połowę ceny.

PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW
Klip wykonany specjalnie dla rodziców, emitowany w trakcie wesela. Możliwość realizacji ujęć plenerowych dopełniających klip „Highlights” za połowę ceny.

 

 

*1. Zdajemy sobie sprawę z istoty wzajemnego zrozumienia podczas pracy, dlatego filmujemy wyłącznie w tym samym dwuosobowym zespole.
*2. Ujęcia z powietrza przy użyciu DJI Phantom 4 Pro operowanym przez licencjonowanego pilota.
*3. Podsumowanie najistotniejszych momentów w dniu ślubu młodej pary w teledyskowym skrócie.
*4. Zabawne wypowiedzi oraz życzenia dla młodej pary.
*5. Artystyczne ujęcia dopełniające klip „Highlights”. Miejsce i czas ustalamy indywidualnie
*6. Film w jakości FULL HD nagrywamy na pendrive. Dzięki takiemu rozwiązaniu można go odtworzyć na każdym komputerze oraz urządzeniach video z portem USB.
*7. Dojazd do 100km od Lublina we wszystkich pakietach jest w cenie. Przy większych odległościach koszty podróży i ewentualnego noclegu ustalane są indywidualnie.